Girişimci İnsan Kaynakları Derneği'nin (GİDERİK) koordine ettiği  "Firmalar buluşuyor etkinliği" 26.10.2018 Tarihinde OSES Grup Bölge Müdürü Ahmet GÖK’ün katılımıyla Mersin DİVAN Otelde gerçekleşti. Gerçekleştirilen etkinliğe birçok kurumsal firmanın profesyonel yöneticisi katılım sağladı.

      Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA; 14 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan "8.İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesi" (İKZ8) çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) derneği koordinasyonunda çok önemli davetli konuşmacıları, birçok ilden profesyonel yöneticiyi ve markayı Mersin ilinde konuk edeceklerini belirten ÖZADA; organizasyona olan ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirirken, organizasyonun yapılmasına ana sponsorlar kategorisinde yer alan OSES Gruba ve bölge yöneticisi Ahmet GÖK’e teşekkürlerini sundu.

          OSES Grup Bölge Müdürü Ahmet GÖK; ilk olarak 1993 yılında üretime başladıklarını bugün itibariyle 68 ilde 800’ün üzerinde şubesi ve 3000'den fazla istihdamla çiğ köfte alanında Türkiye Liderliğini tüm dünyaya taşıma amacıyla çalıştıklarını belirtti. OSES Grup olarak Almanya ve Çin’de yatırımlarının da bulunduğunu belirten GÖK; 8. İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesine önem verdiklerini, derneğin yapmış olduğu kurumsallaşma ve markalaşma çalışmalarını değerli gördükleri için organizasyonun içinde yer almak istediklerini ifade etti.

     Gerçekleşen sunumlardan sonra hatıra fotoğrafı çekilerek firma buluşmaları etkinliği sona erdi.

 or
or