GİRİŞİMCİ İNSAN KAYNAKLARI DERNEĞİ (GİDERİK) İNSAN KAYNAKLARI ALANINDA KURUMSAL İLİŞKİLERİNİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR.MERSİN ESNAF ve SANATKAR ODALARI BİRLİĞİ (MESOB) BAŞKANI Talat Dinçer İLE 25.07.2017 TARİHİNDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

 

     MESOB BAŞKANI TALAT DİNÇER İnsan Kaynakları yönetimi; her organizasyon, her firma hatta her insan için çok önemli. Gİrişimci İnsan Kaynakları Derneğinin yapmış olduğu çalışmaları takip ettiklerini ve istihdama &insan kaynaklarına katkı sağlayacak organizasyonlara destek vermeye hazır olduklarını belirtti. Özellikle iş arama sürecine giren öğrenci ve iş arayanların dernek üyeleri olan insan kaynakları yetkilileri ile buluşmalarının kariyer rehberliği açısından da katkı sağlayacağını söyledi.

    GİRİŞİMCİ İNSAN KAYNAKLARI DERNEĞİ BAŞKANI SERKAN ÖZADA; bölgemizde özellikle insan kaynakları alanında farkındalık yaratmak istiyorsak işgücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılmasının önemini belirtti. Dernek olarak insan kaynakları alanında Türkiyenin markası olmak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini, bu alanda bizlere katkı ve değer katan MESOB Başkanı Talat DİNÇER'e ve MESOB ailesine teşekkür etti.

 or
or