Mersin Üniversitesi Kamu Denetçiliği Topluluğu tarafından 27 Aralık 2023 tarihinde Profesör Doktor Ahmet ÇAMSARI Konferans salonunda Mersin Üniversitesi İş Dünyası ile buluşuyor programı düzenlendi. Programın ikinci oturumu Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi Müdürü ve GİDERİK Başkanı Serkan ÖZADA tarafından yapılırken; Derya Grup İnsan Kaynakları Direktörü Pınar ÖZER, ÇİMSATAŞ İnsan Kaynakları Şefi Özdeş AKKAYA ve Gezairi Transport İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Başak YILDIRIMEL katılım sağladı.

    Kariyer Planlama ve İş Arama Becerileri oturumunda “Kariyer planlamanın önemi, kendini tanımada SWOT analizi, özgeçmiş oluşturmada yapılan hatalar, başarılı mülakat için gerekli hazırlıklar, deneyim kazanmanın yolları, Networking…” gibi konularda sunumlar gerçekleşirken üniversiteli gençlerin de soruları yanıtlandı.

   Programın sonunda panel konuşmacılarına teşekkür plaketleri sunulurken etkinlik üniversiteli öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile başarılı bir şekilde sona erdi.

 or
or