Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) insan kaynakları yönetimi ve Liderlik alanında Türkiye’nin en büyük zirvelerinden birini gerçekleştirmek üzere çalışmalarına devam ediyor. 11.07.2018 tarihinde Navona Otel’de gerçekleşen toplantıya Mersin Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Hüseyin Mualla YÜCEOL, Mersin Organize Sanayi Bölgeleri Kullanıcılar Derneği (MORSKUD) Başkanı Ahmet Baran, Oses Çiğköfte Bölge Direktörü Ahmet GÖK ve dernek üyeleri katılım sağladı.

 

     Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA;  8. İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesinin konuşmacılarıyla, gündem yaratacak konularıyla Türkiye’nin markası olması yönünde büyük çaba sarf ettiklerini belirtti. Zirvenin Mersin’in marka değerine katkı sağlaması amacıyla işgücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluşlarla işbirliğine önem verdiklerini belirten ÖZADA bir yandan üniversiteyle zirvenin akademik çerçevesini çizerken diğer yandan işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılayacak bir organizasyona imza atmak istediklerini söyledi

     Mersin Organize Sanayi Bölgeleri Kullanıcılar Derneği (MORSKUD) Başkanı Ahmet Baran Mersin’in tanıtımı için bu tür organizasyonlara önem verdiklerini belirtirken, çok önemli isimleri Mersin ilinde misafir etmenin sorumluluğuna ortak olacaklarını ifade etti. Özellikle kurumsallaşma, markalaşma, insan kaynakları yönetimi süreçleri, liderlik, dijitalleşme gibi konularda Girişimci İnsan Kaynakları Derneği ile işbirliğinin artarak devam edeceğini ekledi.

     Zirve değerlendirme toplantısı katılımcıların görüşlerini bildirmesi ve hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 

 or
or