Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) , özellikle " insan yönetimi, kurumsallaşma, dijitalleşme ve markalaşma” konularında kurumlarda farkındalık yaratmak üzere "HR CLUP" Projesini hayata geçirdi. Çukurova bölgesinde yer alan firmaların profesyonel yöneticilerini  sosyal ortamlarda buluştuğu projede   fikir atölyesi sistemi uygulanıyor. Bu kapsam 1. Sosyal etkinlik grubu 24.3.2019 tarihinde 33 firma /kuruluşunun profesyonel yöneticilerini bir araya getirdi.

     Girişimci İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA, 2010 Yılında çıktıkları yolda çok mesafe kaydettiklerini, gerçekleştirdikleri proje ve zirvelerle sadece Çukurova bölgesinde değil Türkiye çapında etkinlikler gerçekleştirerek Mersin adının markalaşması yönünde çaba sarf ettiklerini belirtti. İşgücü piyasasına yön veren 17 kuruluşla işbirliği protokolü imzaladıklarını, 8 kez İnsan Yönetimi, markalaşma ve dijitalleşme konularında farkındalık yaratmak üzere zirve düzenlendiklerini ifade eden ÖZADA, gerçekleştirilen çalışmaların bugün diğer illere rol model olduğunun altını çizdi.

      HR CLUB çalışmasının da yeni bir proje olduğunu MULTINET işbirliğinde  bu projeyle profesyonel yöneticilerin sosyal ortamlarda bir araya getirerek hem network ağının genişlemesine hem de yeni projeler üretilmesinin amaçlandığı belirtildi. 

 or
or