Girişimci İnsan Kaynakları Derneği kurumsal ilişkilerini geliştirmeye devam ediyor. Mersin İŞKUR, Toros Üniversitesi, Mersin Girişimci İşadamları Derneği, Mersin Serbest Bölge İşleticisi AŞ, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ile yapılan protokollerden sonra 23.06.2017 tarihinde Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO)  ile de işbirliği protokolü imzalandı.    

        Girişimci İnsan Kaynakları Derneği üyelerinin yoğun olarak katıldığı ziyarette Kurucu Başkan Serkan ÖZADA derneğin en büyük amaçlarından birinin kurum ya da firmaların kurumsallaşma yönünde ki ilk adımının “Doğru İnsan Kaynakları Yönetimi” olduğu vurgusunu yapmak olduğunu belirtti. Kurumlar dünün yönetim anlayışı ile bugünü yönetemeyecekleri gibi  bugünün yönetim anlayışı ile de yarını yönetemeyecekler. Bugün işletmelerin sürdürülebilir başarısının ana kaynağı insan, insanın değerini, verimliliğini ve doğru işyerinde doğru maliyetlerle istihdam edilmesinin önemini dernek olarak anlattıklarını belirten ÖZADA; bölgenin ilk ve tek derneği olduklarını üyelerin firmaların doğrudan insan kaynakları profesyoneli  ve çalışanları olması nedeniyle de sahayı çok iyi analiz ettiklerini, ihtiyaçlara uygun çözümler üretmeye çalıştıklarını ifade etti.

       Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk TOKGÖZ, Girişimci İnsan Kaynakları derneğinin  insan ve yönetim odaklı çalışmalarını izlediklerini zaman zaman ortak projelerin içinde bulunduklarını ifade ederken, bundan sonraki süreçte ilişkileri hem bir adım öteye taşımak hem de kurumlararası işbirliğini sürdürebilir kılmak amacıyla yapılan protokolün Mersin’e hayırlı olmasını diledi.

                                                                       

       İşbirliği protokolü imzalandıktan sonra Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile Girişimci İnsan Kaynakları Derneği üyeleri  günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.or
or