Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) ve Mersin Ticaret Borsası (MTB) arasında 04.10.2017 tarihinde bölgenin en büyük İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik zirvesi için işbirliği protokolü imzalandı.

 

     Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Başkanı Serkan ÖZADA; dernek olarak insan kaynakları alanında farkındalık yaratmayı ve firmaların kurumsallaşma & markalaşma süreçlerine destek olmayı hedeflediklerini belirtti. ÖZADA; bunu gerçekleştirmek amacıyla da işgücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluşlarla kurumsal işbirliklerine imza attıklarını ekledi.

      26 Ekim 2017 tarihinde bölgemizin en büyük İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ VE LİDERLİK ZİRVESİNİ MERSİN DİVAN OTEL’ de gerçekleştireceklerini, özellikle kurumsal firmaların üst düzey yöneticilerini, uzmanlarını, sivil toplum kuruluşlarını, akademisyenleri, profesyonelleri kısaca İş dünyasını zirvede buluşturup; YENİ NESİL Yönetim ve Liderlik Modelleri ile tanıştırarak insan kaynakları yönetimi alanında standartları yükseltmeyi amaçladıklarını söyledi.  

       Zirveye şu ana kadar 300’ün üzerinde online başvuru aldıklarını belirten ÖZADA; bölgemizdeki kurumsal firmaların ilgisinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

     Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Abdullah ÖZDEMİR; Girişimci İnsan Kaynakları Derneği’nin başarılı çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini, 26 Ekim tarihinde yapılacak olan zirvenin bölgemiz açısından büyük fırsat olduğunu, kurumsal ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmaların vizyonlarının gelişmesine fayda sağlayacağını belirtti. ÖZDEMİR; Mersin Ticaret Borsası ailesi olarak Mersin’e katkı sunan etkinliklerin her zaman destekçisi olacaklarını da ayrıca sözlerine ekledi.

          Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Başkanı Serkan ÖZADA Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah ÖZDEMİR’in gerek kişisel deneyimleri gerekse kurumsal tecrübelerinin kendileri için yol gösterici olduğunu belirtirken, zirveye olan desteklerinden dolayı da teşekkürlerini sundu.

         Zirve hakkında bilgi almak ve online başvuruda bulunmak isteyen firma yetkilileri zirveye.giderik.com adresinden detaylı bilgi alabilirler.

 

 or
or