Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) insan kaynakları alanında yapmış olduğu çalışmaları genişletmek amacıyla şehrin dinamikleri ile işbirliğini geliştirmeye devam ediyor. 10.10.2018 tarihinde Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK)  ve VM Medical Park  Hastanesi arasında işbirliği protokolü imzalandı

      Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK)  Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA;  dernek olarak insan kaynakları alanında yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi sunarken, şehrin dinamikleri ile işbirliğini geliştirmek istediklerini bu kapsamda VM Medical Park Hastanesi ile imzalanan işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi. Özellikle 14 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirecekleri 8. İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesinin kurumların markalaşma ve kurumsallaşma sürecine destek sunacağını belirten ÖZADA, bu çok önemli etkinliği Mersin ilinde gerçekleştirecek olmanın heyecanını taşıdıklarını ifade etti.

      VM Medical PARK Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet EĞİN; Girişimci İnsan Kaynakları derneğinin başarılı çalışmalarıyla şehrin en önemli ve katkı sunan dinamiklerinden biri olduğunu ifade ederken, imzalanan işbirliği protokolü ile birlikte kente katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

     İşbirliği protokolü imzalanmasının ardından Girişimci İnsan Kaynakları Derneği olağan gündemli toplantısına geçerken, 8. İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesi çalışmaları konusundan bilgi alışverişi yapıldı.

 

 or
or