Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) Olağan Genel Kurul Toplantısının 2.sini 19 Mayıs 2024 tarihinde BN Hotel Thermal&Wellness' te gerçekleştirdi. Girişimci İnsan Kaynakları Derneği üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı da coşkuyla kutlandı.

     Girişimci İnsan Kaynakları Derneği üyeleri arasında networking sağlamak üzere kahvaltı ile başlayan etkinlikte Sheraton Hotel İnsan Kaynakları Direktörü Oktey OREL "C Seviyesi Liderlik" konulu sunumunu gerçekleştirdi. Eğitimin hemen sonrasında gerçekleştirilen Genel Kurul'da tek liste oylandı. 

     Tek liste Girişimci İnsan Kaynakları üyeleri tarafından oybirliği ile seçilerek 2024 Dönemi Yönetim Kurulu da belirlendi. Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA, geniş katılımlı, eğitimle dolu nitelikli bir gün geçirdiklerini belirtti. 2017 de kurulan derneğin Türkiye'de fark yaratan projelere imza attığını belirtti. ÖZADA 2024 sonrasında Türkiye çapında önemli bir mihenk taşı olmak üzere çalışmalar yapılacağını bugüne kadar gerçekleşen başarılı çalışmalara destek sunan üyelere teşekkürlerini iletti.or
or