Kurumsal firmaların profesyonel yöneticilerinden kurulu Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) 2010 yılından beri iş hayatı ile ilgili yaptığı çalışmalarla adından söz ettirirken yaşamam pandemi sürecinden sonra değişimin öncüsü olmak için yola çıkıyor.

DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ OLACAĞIZ

Yaşanan Pandemi süreci sonrası yeniden toplantı ve etkinliklere başlayan Girişimci İnsan Kaynakları Derneği 2 Kasım 2021 tarihinde Mersin Divan Otel’de kurum temsilcileri ile buluştu. Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA “ Pandemi öncesi dünyayı saran trendlerin pandemi ile iş hayatımızı ve sosyal hayatımızı dönüştürdüğünü, özellikle çalışma hayatında var olan yenilikleri çok yakından takip ederek “Dijital Teknolojiler ve bunların İş Hayatına olan etkileri konusunda kamuoyunda farkındalık yaratmak istediklerini belirtti.

KÜRESEL DÖNÜŞÜM ŞART

Bugün çevik yönetim, uzaktan çalışma, uzaktan eğitim, iş süreçlerinin dijitalleşmesi, nesnelerin interneti ile üretim ve hizmet süreçlerinde verimlilik artışı gibi kavramların iş hayatının parçası haline geldiğini belirten ÖZADA Dijital dünyaya uyum bireysel bir hareketin çok ötesinde küresel bir dönüşüm ile gerçekleşebileceğinin altını çizdi.

Gerçekleştirilen toplantıda önümüzde ki süreçte planlanan dernek faaliyetleri üyelerle paylaşılırken, dernek üyeleri arasında fikir alışverişi ile toplantı sona erdi.

 or
or