Girişimci İnsan Kaynakları Derneği insan kaynakları yönetimi ve Liderlik alanında Türkiye’nin en büyük zirvelerinden birini gerçekleştirmek üzere işgücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluşlarla işbirliğini arttırmaya devam ediyor. Bu hafta gerçekleşen zirve değerlendirme toplantısının konuğu ASC PLASTİK Yönetim Kurulu Başkanı Cenk CENKCİMENOĞLU oldu.

     Girişimci İnsan Kaynakları Derneği 27.06.2018 Tarihinde Navona Otel’de gerçekleştirdiği Zirve Değerlendirme toplantısına kurumsal firmaların insan kaynakları uzmanları ve profesyonel yöneticileri katıldı. Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA “8.İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesinin bir Mersin markası olarak Türkiye’de en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını, başarılı bir zirve gerçekleştirmek için de işgücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluşların işbirliğine önem verdiklerini belirtti. ÖZADA, işbirliği çerçevesinde zirve değerlendirme toplantısına katılan ASC PLASTİK Yönetim Kurulu Başkanı Cenk CENKCİMENOĞLU’ na deneyim ve fikirlerini paylaşmasından dolayı teşekkürlerini sundu. ÖZADA, bu organizasyonlarla iş hayatında verimlilik, liderlik, profesyonelleşme, markalaşma, dijitalleşme gibi önemli kavramlara değinerek özellikle insan kaynakları yönetimi süreçleri ve liderlik konusunda farkındalık uyandırmayı hedeflediklerini paylaştı.

     ASC PLASTİK Yönetim Kurulu Başkanı Cenk CENKCİMENOĞLU Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin (GİDERİK) insan kaynakları yönetimi ve liderlik gibi verimliliği, karlılığı ve yatırımı etkileyen çok önemli konular üzerine başarılı çalışmalar yaptığını belirtti. Hem kurumsal hem de şahsi anlamda derneğin gerçekleştireceği projelere ve zirvelere desteklerini sunacaklarının altını çizen CENKCİMENOĞLU, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik Zirvesinin artık Mersin’in ortak değeri olduğunu Mersin adının Türkiye çapında markalaşması için işverenlere ve ilgili diğer kurumlara büyük görevler düştüğünü söyledi.

     Zirve değerlendirme toplantısı katılımcıların görüşlerini bildirmesi ve hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 or
or