Mersin Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Girişimci İnsan Kaynakları Derneği ( GİDERİK) koordinasyonunda ve işgücü piyasasına yön veren kurum ve kuruluşların işbirliğinde 14 15 Kasım 2019 tarihlerinde Mersin Divan Otel'de "Geleceğe İz Bırak" mottosuyla 9. İnsan Yönetimi ve Dijital Dönüşüm Zirvesini gerçekleştirdik.

8 zirve deneyiminin yanına, Mersin Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği eklenince gerek davetli konuşmacıları gerekse katılımcıları ve gündem maddeleri yönünden zirve Türkiye standartlarının üzerine çıktı. Bu nedenle Mersin Büyükşehir Belediyesi başkanımız Sayın Vahap SEÇER'e kentin kariyer haritasına yapmış olduğu destek ve vizyonundan ötürü organizasyon adına teşekkür ederiz.

Shell, Pepsico, Multinet, Arçelik, Pegasus, Migros, Siemens, Philips, Softtech gibi dünya markalarının en üst düzey temsilcilerini ilimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşarken, tüm konuşmacılarımızın zirve ve organizasyonla ilgili güzel söylemlerinin de gururunu yaşadık. Konuşmacılarımızın deyimiyle "tutku ve aşkla yapılan organizasyonlar artık yok diye düşünürken Mersin'nin farkını gördük"...

Organizasyonun başından sonuna kadar bizlere eşlik ederek hem destek veren hem de heyecanımıza ortak olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Ayhan KIZILTAN'a teşekkür ederiz.

Oganizasyonumuzun her aşamasında ana gündem maddemiz dijitalleşme unsuruna uygun olarak dijital yöntemler kullanılmış, üniversite öğrencilerimize fayda sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mersin üniversitesinden Prof Dr. Hüseyin Mualla YÜCEOL, Toros Üniversitesi'nden Prof. Dr. Köksal Hazır ve Tarsus Üniversitesinden Sami SÜYGÜN hocama işbirliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Organizasyonun hazırlık aşamasından sonuna kadar aşkla çalışan Girişimci İnsan Kaynakları Derneğimiz üyelerine, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi ekibime, bizleri yalnız bırakmayan katılımcılarımıza, basın mensuplarımıza, paydaşlarımıza, Zirve Düzenleme Kurulumuza, bizleri mükemmel ağırlayan Mersin Divan Otel ailesine ve de fotoğraflarıyla bizlere geleceğe taşıyan OYA MEDYA ekibine teşekkür ederiz.

 

Serkan ÖZADA

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkez Müdürü

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

 or
or