Girişimci İnsan Kaynakları Derneği'nin (GİDERİK) koordine ettiği  "Firmalar buluşuyor etkinliği" 18.10.2018 Tarihinde Mersin HİLTONSA Otelinde gerçekleşti. Gerçekleştirilen etkinliğe birçok kurumsal firmanın profesyonel yöneticileri katılırken; YÜKSEL LOJİSTİK Yönetim Kurulu Başkanı Kemal YÜKSEL etkinliğin ana konuğu oldu.

      Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA; derneğin insan kaynakları alanında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında kısa bir sunum gerçekleştirdi.  14 Kasım 2018 Tarihinde Mersin ilinde gerçekleştirilecek olan "8.İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesi" (İKZ8) ile çok önemli davetli konuşmacıyı, birçok ilden profesyonel yöneticiyi ve markayı Mersin ilinde konuk edeceklerini belirten ÖZADA; Mersin ilinin marka değerine katkı sunmayı ve Mersin dinamiklerini gerçek anlamda bir araya getireceklerini söyledi. Ayrıca toplantının onur konuğu Kemal YÜKSEL'in dernek çalışmalarına yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerini sundu.

     YÜKSEL LOJİSTİK Yönetim Kurulu Başkanı Kemal YÜKSEL;  Girişimci İnsan Kaynakları Derneği'nin gerçekleştirdiği faaliyetleri hem yakından takip ettiğini hem de bir çok organizasyona katılarak faydalandıklarını ve derneğin Mersin'e katkı sunan dinamiklerinden biri haline geldiğini söyledi. İstihdama katkı sunan her projenin arkasında olduklarını, bu tür zirvelerin Mersin'in marka değerine katkı verdiğini belirten YÜKSEL, gerçekleşecek etkinlik için şahsı ve kurumu adına desteklerini sunmaya hazır olduklarını ifade etti.

     Sunumlardan sonra üyelerin sorularını yanıtlayan Kemal YÜKSEL, Girişimci İnsan Kaynakları Derneğine teşekkürlerini sunarak hatıra fotoğrafı çekildi.or
or