GİDERİK ve İŞKUR İŞBİRLİĞİ

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği ( GİDERİK) Yönetim Kurulu Üyeleri 01.03.2019 tarihinde Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa KUTLU’yu makamında ziyaret etti.

     Gerçekleşen ziyarette bugüne kadar işbirliği ile gerçekleştirilen projeler konusu değerlendirilirken, özellikle istihdama yönelik İŞKUR hizmet ve teşviklerinin firmalar açısından önemine değinildi. Girişimci İnsan Kaynakları Derneğinin 2019 yılında gerçekleştireceği İnsan Kaynakları alanına yönelik projeler konusunda da işbirliği yapılması konusunda görüş birliğine varılırken dernek yönetimi  desteklerinden dolayı Mustafa KUTLU’ya teşekkürlerini sundu.

     Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mustafa KUTLU, Derneğin 2010 yılından beri insan Kaynakları alanında fark yaratacak projeler gerçekleştirdiğini, İŞKUR olarak istihdama yönelik projeleri desteklemeyi sürdüreceklerini belirten KUTLU, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde Mersin ilinde gerçekleştirecek Bölgesel Kariyer Fuarı hakkında bilgilendirme yaparken, dernek üyelerinin de organizasyona katılım göstermesinin önemine dikkat çekti.or
or