Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) 14 Kasım 2018 Tarihinde Mersin Divan Otel'de düzenlenecek olan 8. İnsan Yönetimi ve Liderlik Zirvesi (İKZ8) için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda 12.09.2018 tarihinde Forum Suite Otel'de gerçekleştirilen genişletilmiş bilgilendirme toplantısına dernek üyeleri ve çok sayıda kurumsal firmanın profesyonel yöneticileri katıım gösterdi.

     Girişimci İnsan Kaynakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA; İnsan yönetimi ve liderlik zirvesi için gerçekleştirilen hazırlık çalışmaları ve faaliyetler konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Alanında uzman davetli konuşmacılarıyla Türkiye'nin önde gelen zirvelerinden birini gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten ÖZADA; özellikle "İnsan Kaynakları Yönetiminde dünya trendleri, liderlik, dijitalleşme, iş hukuku, kurumsallaşma, markalaşma..."konularında farkındalık uyandırmak istediklerini açıkladı. Türkiye'nin çeşitli illerinden profesyonel yöneticilerin ve markaların bir araya geleceği zirvenin 8. kez gerçekleştirilmesinin sürdürülebilirlik açısından da önem arz ettiğini ifade etti.

      Yapılan sunumdan sonra  "beyin fırtınası" oturumunda katılımcılar zirve hazırlıklarına katkı sunacak fikirlerini belirtirken, etkinlik hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.or
or